Tomas Legenzovas

Sveiki, aš esu Tomas Legenzovas - nuoširdus ir energingas renginių vedėjas.

Mano siekiamybė -  estetiškai patraukli, kultūringa, ypatingus jausmus kelianti šventė, kuri įsimintų visam gyvenimui. Įkvėpimas kurti iš naujo kiekvieną renginį lyg naują projektą atsiranda kai susitinku su įvairiais žmonėmis. Išskirtiniai pomėgiai, charakteris, kartais net požiūris į gyvenimą - viskas yra svarbu, kad Jūsų šventė taptų gyva, jausminga ir verta prisiminimų. 

Kuom esu išskirtinis? Skaitykite toliau! 

  • Individualizuoti žaidimai -  kai net patys artimiausi sužinos kažką naujo apie Jus per šiltą ir turiningą vakarą! 
  • Gražiausių dainų atlikimas  - kartu su vedėju dainuojantys draugai ir artimieji - kas gali būti geriau? Tai įkvėps džiaugtis ir atpalaiduos visus vakaro svečius.  
  • Šokiai prasida! - Šypsenų nušviesta šokių aikštelė, juokas ir įsijautimas - viskas vyks "čia ir dabar" per šokio Flashmobą! Tiek jaunam tiek senam pritaikyta šokio pamokėlė leis mėgautis akimirka ir puikia muzikos bei judesio aura! 
  • Laikas bendravimui ir vienas kitam - ne viskas šiame pasaulyje turi būti šou. Natūralumas, gyvas pokalbis, nuoširdus buvimas kartu - tai kiekvieno renginio sąlyga ir puošmena. 

Rūpesčiai - kokie rūpesčiai? 
Komandoje DJ, garsas, šviesos, asistentai. Vakarinė dalis visiškai koordinuojama mūsų komandos, žaibiška reakcija į netikėtumus, kiekviename žingsnyje mus lydi šypsena, staigmenos ir puiki energija! :) 

Rūpinuosi kiekvienu šventės niuansu ir skiriu daug dėmesio konsultacijoms prieš renginius. Padėsiu Jums įgyvendinti savo svajonę
Norite sužinoti daugiau? 

Parašykite arba paskambinkite, švęskime kartu!

https://www.facebook.com/vedejastomaslegenzovas/ 

Vedami renginiai
Vestuvės
Gimtadieniai, jubiliejai
Įmonių renginiai
Kalėdiniai renginiai
Miesto šventės
Vieši renginiai
Kiti renginiai
Ypatumai
Dirbu komandoje su DJ
Pasirūpinu aparatūra
Dirbu vienas
Renginius vedu
Lietuvių kalba
Anglų kalba
Rusų kalba
Kaina nuo
400 €