Apie mus

Raskite tinkamiausią renginių vedėją savo renginiui!

Net 80 proc. renginio sėkmės priklauso nuo pasirinkto profesionalaus vedėjo. Bet kur rasti tikrus profesionalus, kurie Jūsų renginį padarytų nepakartojamu ir įspūdingiausiu? Visivedejai.lt projektas skirtas visiems, kas ieško renginių vedėjų savo renginiams.

Viskas, ko reikia – įveskite keletą paieškos parametrų ir išmanioji paieška pateiks tinkamiausius kandidatus. Tada galėsite peržiūrėti renginių vedėjų profilius, nuotraukų, video galerijas ir, žinoma, su jais susisiekti. Visi renginių vedėjai vienoje vietoje – tikrai patogus įrankis planuojant asmenines ar verslo šventes.

Visivedejai.lt projektas gimė neatsitiktinai. Iki šiol renginių vedėjai savo paslaugas reklamavo chaotiškai, pavienėmis pastangomis, kartais susiburia ir į grupes. Tai sumažina jų galimybes sulaukti skambučio ar laiško iš suinteresuotų klientų. Atsiradus profesiniams skelbimų portalams, vedėjai „paskendo“ tarp kitų su renginiais dirbančių profesionalų – garso operatorių, fotografų, filmuotojų, animatorių ir t.t. Dėl to ir atsirado realus poreikis suburti visus renginių vedėjus į vieną vietą. Nors tarpusavyje jie sveikai konkuruoja, tačiau galimybės prisistatyti klientams sudarytos vienodos ir palankios tiek patyrusiems profesionalams, tiek pradedantiesiems.

Klientams tuo pačiu irgi patogiau surasti gerą renginio vedėją vienoje vietoje, o ne klaidžiojant interneto platybėse. Visivedejai.lt skelbia tik patikrintų renginių vedėjų informaciją, suteikia galimybę klientams ir renginių dalyviams parašyti komentarą ir palikti įvertinimą. Atsiliepimai apie darbą ir profesionalumą – labai efektyvi reklama.

Esate renginių vedėjas? Registruokitės čia NEMOKAMAI! Ieškote renginių vedėjo savo renginiams – pasinaudokite išmaniąja paieška ir raskite sau tinkamiausią.