Tomas Jaz

Niekada rimtai - visada profesionaliai!

Reikia profesionalaus, akiai patrauklaus, gražaus balso, inovatyvia ir jaunatviška programa besirūpinančio vedėjo, kuris gebėtų subtiliai pralinksminti, net ir patį kukliausią žmogų Jūsų šventėje??? Jūs - esate čia!  :) 

Aš, Tomas Jaz - renginių organizatorius, vedėjas ir DJ visoje Lietuvoje. Per 10 metų darbo įvairiuose privačiuose renginiuose, radijo stotyse, naktiniuose klubuose ar masiniuose renginiuose, esu sukaupęs daug patirties. Visa tai, leidžia man būti įvairiapusišku, kad ir kokia užsakoma šventė tai būtų. Daug dirbu ir keliauju po įvairias šalis, todėl lengvai randu bendrą kalbą su įvairiais žmonėmis.

Vedu įvairias šventes: jubiliejus, vestuves, krikštynas, įmonių vakarėlius, vasaros šventes ar kitus masinius renginius. Renginių vedimas lietuvių, anglų ir italų kalbomis.

Taip pat esu DJ. Groju tiek uždaruose vakarėliuose, tiek naktiniuose klubuose Lietuvoje ir Italijoje. Kodėl Italija? Tai - neatsiejama mano gyvenimo dalis. Italų kultūra, tradicijos, žmonės man padeda praturtinti save, ne tik asmeniškai, bet daro didelę reikšmę ir darbinėje aplinkoje.

Be renginių vedimo ar DJ veiklos, niekur toli neatsiriboju. Dirbu laidų vedėju vienoje populiarioje lietuvos radijo stotyje. Taip pat, individualiai kuriu ir įgarsinu audio reklamas ar serialus.

Taigi, nesvarbu, ar jūsų šventėje reikia pilno paketo (programos scenarijaus kūrimo, vedėjo, dj, garso bei apšvietimo technikos), vienos konkrečios paslaugos, ar konsultacijos - laukiu jūsų skambučių maloniam pokalbiui bei susitikimui! 

 

Informacija: 

E-mail: infotomasjaz@gmail.com

Tel.: +37061131123

Facebook: Renginių vedėjas DJ Tomas Jaz

Instagram: tomasjaz

Vedami renginiai
Vestuvės
Gimtadieniai, jubiliejai
Įmonių renginiai
Kalėdiniai renginiai
Miesto šventės
Vieši renginiai
Kiti renginiai
Ypatumai
Dirbu komandoje su DJ
Pasirūpinu aparatūra
Dirbu vienas
Dirbu organizatoriumi
Renginius vedu
Lietuvių kalba
Anglų kalba
Kaina nuo
100 €