Tadas Rimgaila

Jūsų renginio vedėjas

Kiekviename renginyje ar šventėje yra svarbiausias asmuo ir tai tikrai ne, pavyzdžiui, vestuvių vedėjas, tai gimtadienį švenčiantis žmogus, jaunųjų pora, įmonės direktorius arba visos įmonės darbuotojai. Vestuvių, gimtadienio, ar kitos šventės vedėjas yra tam, kad Jums nereikėtų niekuo rūpintis šventės metu, kad svečiai jaustųsi patogiai, Jūs jaustumėtės puikiai ir nesuktumėte galvos, kas ir kaip bus. Vedėjas valdo situaciją, linksmina susirinkusiuosius, pristato  ir pamini svarbius momentus. Jis yra Jūsų šventės dalis, bet tuo pačiu neutralus žmogus, kuris greitai ir kokybiškai įvertina situaciją ir ją kontroliuoja.

Apie renginio vedėją

Sveiki, esu Tadas Rimgaila, turbūt daugelis nustebote, kad prisistatau būtent vedėju. Viskas gerai, juk mano oficiali profesija- sportinių šokių šokėjas, tačiau jau maždaug aštuonerius metus, dirbu šį, širdžiai mielą ir malonų darbą- vedu renginius. Galbūt, ilgi metai praleisti legendinėje ,,Žuvėdroje”, su kuria iškovoti skambūs titulai Europoje ir pasaulyje, man suteikė grožio, estetikos, disciplinos, pagarbos, atsidavimo supratimą. Būtent šiomis sąvybėmis vadovaujuosi ir vesdamas įvairiausias šventes. Juk vedėjas visų pirma turi būti, mandagus, kultūringas, žavus ir pasitempęs ( juk neveltui sakoma, pasitinkama pagal išvaizdą, o išlydima pagal protą), išsilavinęs, iškalbus bei atsakingas. Myliu savo darbą, nesvarbu, ar tai būtų šokiai, dainavimas, renginio vedimas, myliu už tai, kad kaskart matau vis naujus ir besišypsančius veidus. Todėl sakau: myliu, mylėjau ir mylėsiu, kuo tik galėsiu, tuo padėsiu!

Ką galiu pasiūlyti Jūsų renginiui?

Kiekvienas renginys ar šventė, yra individualus ir priklauso nuo Jūsų norų bei poreikių. Todėl visada malonu, kai gali pasiūlyti daug įvairiausių pramogų ir tikrai tikiu, kad net išrankiausi ras tai, kas atitiks Jų poreikius.

Siūlomos pramogos:

 • Akustinis pasirodymas, pritariant gitara.
 • Mini šokių pamokėlės, vakaro metu.
 • Žinomų dainų atlikimas gyvai.
 • Atrakcijos bei žaidimai.
 • Savaime suprantama ir pats renginio ar šventės vedimas. https://vimeo.com/123398017
 • Dj paslaugos, garso aparatūra bei apšvietimas
 1. Vestuvių vedėjas
 2. Įmonės renginių bei sąskrydžių vedėjas
 3. Gimtadienių, jubiliejų vedėjas
 4. Abiturientų šventės vedėjas
 5. Pristatymai, konferencijos
 6. www.rimgaila.com
Vedami renginiai
Vestuvės
Gimtadieniai, jubiliejai
Įmonių renginiai
Kalėdiniai renginiai
Miesto šventės
Vieši renginiai
Kiti renginiai
Ypatumai
Dirbu komandoje su DJ
Pasirūpinu aparatūra
Dirbu vienas
Renginius vedu
Lietuvių kalba
Kaina nuo
500 €