Šarūnas Banevičius

Profesionalus aktorius- renginių vedėjas . Virš dešimties metų patirtis televizijoj ir visokio plauko renginiuose. Vieniems atpažįstamas iš serialų-

" Bruto ir Neto " , " Be namų ", " Kelias namo ", kitiems iš tv projektų " Pakartok ","Humoro lyga" ar iš humoristinės laidos " Dviračio žinios ".

Įvairi patirtis renginiuose- nuo grandiozinių festivalių, muzikinių apdovanojimų iki jaukių firmos vakarėlių, vestuvių ir gimtadienių. Lengvai valdo betkokio žanro renginį ir betkokio tipo publiką. Subtilus humoras, sveika ironija, betarpiškas bendravimas, taikli improvizacija, nesumeluota energija ir tikrumas,- jo pagrindiniai atributai.

- Nuo vaikystės negaliu pakęsti vedėjų su pastatytais, patosiniais balsais ir  su perdėto pasitikėjimo kaukėm. Surepetuoti nuvalkioti anekdotai, bajeriukai žemiau juostos ir dirbtinis nuotaikos kurstymas,- manau tai atgyvena. Stengiuosi nebūti tokio tipo vedėju. Svarbiausia aiškiai suprasti ko nori užsakovas ir  ko nori pats, bendrauti su publika viisiems suprantama kalba, neleisti jiems ir sau nuobodžiauti, bet tuo pačiu vienas kitų neužknisti. Juk visi nori, kad jų šventė būtų ypatinga ir unikali, todėl neleidžiu sau nešiotis šablonų, viskas turi vykti organiškai- čia ir dabar.

Renginio vedėjas,- tai vienas sunkiausių ir įdomiausių mano vaidmenų, tai reikalauja kruopštaus pasiruošimo, kad tas vaidmuo būtų įtikinamas ir patrauklus.

Šarūnas.

 

 

 

 

Vedami renginiai
Vestuvės
Gimtadieniai, jubiliejai
Įmonių renginiai
Kalėdiniai renginiai
Miesto šventės
Vieši renginiai
Kiti renginiai
Ypatumai
Dirbu komandoje su DJ
Dirbu vienas
Renginius vedu
Lietuvių kalba
Kaina nuo
750 €