Petras Daunys

Sveiki, aš Petras Daunys. 

Dainininkas, buvęs radijo stočių "M-1" ir “ZIP FM” laidų vedėjas, įvairių televizinių (“Šok su manimi”, “Lietuvos Talentai”, “X-Faktorius”, “Lietuvos Balsas”) projektų dalyvis ir šiaip lengvai “išprotėjęs” žmogus dėl savo darbo. 

Mano darbas - mano gyvenimas, tad, kad jis neužknistų ir neprasidėtų nuobodi rutina ar depresija, visuomet savo profesijoje stengiuosi daryti kažką kitaip, kažką naujo, kažką ko nedaro kiti. Tad jei įsivaizduojate tą stereotipinį vedėją, su įvairiais užstalės "bajeriais", žaidžiantį įvairius iki skausmo nusibodusius žaidimus, bei kalbantį taip garsiai ir tiek dažnai, kad net sunku darosi - aš tikrai ne Jums. 

Tačiau, visuomet yra dvi medalio pusės, ir jei priklausote kitai barikadų pusei, bei esate pasirengęs savo šventę padaryti kuo labiau originalią, nepamirštamą, profesionalią ir linksmą - čia mūsų pažintis įgauna prasmę tęstis. 

Kaip vedėjas, savo karjerą pradėjau 2015-aisiais, tačiau sceninę patirtį kaupiu jau nuo 2011-tųjų, kuomet pirmą kartą pasirodžiau viename televizijos projekte, tiesa, kaip dainininkas. Nuo to laiko esu dalyvavęs begalėje įvairiausių renginių ir turėjau pakankamai progų pamatyti kas žmones veža, o kas ne. Mano didžiausias privalumas ne tik kaip vedėjo, bet ir žmogaus - empatija kitam, o svarbiausia - užsakovui. Puikiai suprantu, kad kiekvienas mano vedamas renginys, visų pirma yra ne apie mane, o apie į šventę susirinkusius svečius. 

Vedėjas yra tik tarpininkas, tarp užsakovo ir jo įsivaizdavimo kaip turėtų atrodyti šventė, žinoma su mano pagalba bei patarimais. Kitaip tariant, visas grožis slypi svečiuose ir kaip jie bus sutikti, priimti, užkalbinti bei “paglostyti”. Man tai patinka, aš nuo to kaifuoju ir esu begalo laimingas kai kiekvienas jaučiasi svarbus, o ne šiaip atėjęs pavalgyti ir atsigerti. 

Tad jei vis dar skaitote šį aprašymą, tikiu jog yra nemaža galimybė pratęsti mūsų pažintį telefonu, o galbūt net “gyvai”, o tada jau galėsite susidaryti savo asmeninę nuomonę apie knygos viršelį, bei turinį esantį jame.

Iki pasimatymo.

Daugiau apie mane:

https://www.facebook.com/profile.php?id=604622978
https://www.instagram.com/petrasdaunys/

Paskutiniai susiję straipsniai:

https://www.zmones.lt/naujiena/muzika/petras-daunys-parenge-ypatinga-kaledine-dovana-savo-gerbejams-28-767730

https://www.tv3.lt/naujiena/948448/dainininkas-petras-daunys-paruose-staigmena-tam-prireike-vieneriu-metu

https://www.zmones.lt/naujiena/aktualu/radijo-laidu-vedejas-petras-daunys-eteryje-prisikalbejo-teko-skustis-barzda-1102-775254

Vedami renginiai
Vestuvės
Gimtadieniai, jubiliejai
Įmonių renginiai
Kalėdiniai renginiai
Miesto šventės
Vieši renginiai
Kiti renginiai
Ypatumai
Dirbu komandoje su DJ
Pasirūpinu aparatūra
Dirbu vienas
Dirbu organizatoriumi
Renginius vedu
Lietuvių kalba
Anglų kalba
Kaina nuo
600 €