Evaldas Jankantas

Aš esu renginių vedėjas Evaldas. Esu linksmų plaučių, padūkęs, garsiakalbis vaikinukas. Labai mėgstu bendrauti ir susipažinti su naujais žmonėmis, todėl mano renginiuose netrūksta draugiško bendravimo ir dėmesio kiekvienam. Esu išskirtinis vedėjas tuo, kad mano kiekvienas renginys yra unikalus, pritaikytas pagal kiekvieno kliento poreikius, ne pagal standartinius šablonus. Niekada negailiu laiko ir savęs išsiaiškinant net smulkiausius norus ir paverčiant juos realybe (arba bent jau kompromisu :D). Mano programa yra paremta ne tik žaidimų įgyvendinimu, tačiau ir improvizacija, o ko neišgirsite programos metu – tai raginimų išgerti ar vulgarių juokelių.

Kiekvieną renginį kuriu dėmesingai, kūrybiškai iš visos širdies ir su didele šypsena.

Vedu šiuos renginius: jubiliejus, gimtadienius, vestuvių šventes, įmonių vakarėlius, vaikų šventes. Prieš Kalėdas mėgstu stebinti ir kurti šiltą atmosferą, todėl mielai įsikūniju į Kalėdų senelį ir atnešu džiaugsmą į kiekvieno namus :)

Renginius vedu lietuvių bei anglų kalbomis.

Su kiekviena diena stengiuosi tobulėti ir realizuoti save: mokausi improvizacijos meno, kalbėjimo manierų, skaitau knygas bei propaguoju sveiką gyvenimo būdą. Gautas žinias pritaikau renginių vedime ir organizavime.

Taip pat bendradarbiaujant su partneriais kaip komanda galime pasiūlyti visas renginių organizavimo paslaugas.

Vedami renginiai
Vestuvės
Gimtadieniai, jubiliejai
Įmonių renginiai
Kalėdiniai renginiai
Miesto šventės
Vieši renginiai
Kiti renginiai
Ypatumai
Dirbu komandoje su DJ
Pasirūpinu aparatūra
Renginius vedu
Lietuvių kalba
Anglų kalba
Kaina nuo
350 €