Edita Zėčiūtė

Susipažinkime: esu renginių vedėja-organizatorė bei profesionali teatro-televizijos aktorė. Savo darbą išmanau ir myliu, turiu jame užtektinai patirties, kiekvienai savo organizuojamai šventei ruošiuosi nuosekliai bei atsakingai. Visada siekiu pirmiausia išgirsti jūsų pageidavimus, šventės viziją ir atsižvelgdama į tai sudarau individualų scenarijų, kurį drauge aptariame bei pasitvirtiname.

Dirbdama siekiu, jog šventės svečiai ir jaunieji jaustųsi atsipalaidavę, neraginu žmonių vartoti alkoholio, sakyti tostų, neturiu nieko bendro su vulgariu humoru :)

Esu UŽ skoningą humorą, kultūrą ir pagarbą. Esu UŽ interaktyvias pramogas, kurios įtraukia tiek jaunimą, tiek vyresnę kartą ir kuria teisingą atmosferą. Visada planuodami nuo a iki z aptariame jums svarbius momentus, detales, o vėliau į tai atsižvelgdama viską sustatau į šventės planą.

Nuorodos į mano virtualius namus, kuriuose galite rasti mano portfolio, renginių dienoraštį ir klientų atsiliepimus:

www.vedejaedita.lt 

Sėkmingas bendradarbiavimas prasideda nuo sėkmingos pažinties. Visada galime susitikti, susipažinti, aptarti jūsų šventės viziją ir pageidavimus (į kuriuos atsižvelgdama visuomet turiu idėjų bei pasiūlymų), o sprendimą, mielieji, priimate Jūs ir tik Jūs! :) 

Galiu patikinti, jog nepritrūksiu profesionalumo ir energijos padaryti jūsų šventę nepamirštama! 

Vedami renginiai
Vestuvės
Gimtadieniai, jubiliejai
Įmonių renginiai
Kalėdiniai renginiai
Miesto šventės
Vieši renginiai
Kiti renginiai
Ypatumai
Dirbu komandoje su DJ
Pasirūpinu aparatūra
Dirbu vienas
Dirbu organizatoriumi
Renginius vedu
Lietuvių kalba
Anglų kalba
Rusų kalba
Kaina nuo
100 €