Arūnas Lysenka

Sveiki !!! Begalo sveikinam su artėjančia jūsų švente, norime prisistatyti =)
IMPRO RENGINIAI - tai trijulė, kuri pasirinko iprovizaciją ir keliauja tuo keliu jau ilgą laiką. Mūsų tikslas - kurti šventę esamuoju laiku, prisitaikyti ir veikti. Mūsų nuomonė - jog bet kokia šventė yra nenuspėjama, juk niekas šventės repeticijos nedaro, todėl nustatyti scenarijų yra neįmanoma. Šventės šeimininkai gali vėluoti, sveikinimų ceremonija gali užsitęsti ar atvirkščiai, blogas oras gali neleisti išeiti į lauką vidurnaktį ir t.t. 
Todėl mes šventės vairą vairuojame ČIA ir DABAR. 
Aš, vakaro vedėjas, pradedu kordinavimą nuo pirmojo svečio atvykimo (apgyvendinimas, užėmimas kol laukiame šventės šeiminikų) iki pat keliaraiščio metimo (jei jaunieji to pageidauja). Šventės metu nežinau ką reiškia žodis "REIKIA" , šventę vedame taip, kaip nori bendra vakaro samonė. Mano nuomone visų pirma reikia pajusti, ko nori pati šventė iš mūsų, o ne griežtai vykdyti scenarijų.
Visa tai leidžia jausti patirtis: keli metai darbo tiesioginiame eteryje radijuje, televizijoje, puikaus žmogaus, aktoriaus, Andriaus Žebrausko improvizacijos studijos, darbas didžiojoje scenoje "Bike show milenium", Vilniaus festivalis "Sostinės dienos" ir daugelis kitų. 
Vedėjas be komandos yra niekas:
Aurėja Bartusevičiūtė - Profesionali daininkė, studijuojandi jazz ir populiariosios muzikos dainavimo studijas. Vakarienės metu jos dainavimas svečius nuneša į svajingą šalį - lyg prabangiame Prancūzijos restorane. Eleganciją ir modernumą skambant jos atliekamų kūrinių pagalba pajaučia visi.
Aurėjos dainų programa sudėliota taip, kad nepastebimai iš elegantiškos šventinės vakarienės nukeliaujame į karštą vakarėlį, kuriame net jūsų vyresniosios kartos atstovai brūžins parketą skambant "Queen" ar "ACDC" ritmams, bei lietuviškų legendų hitams.
Žmonės myli ne tik Ausimis, bet ir Akimis :
Julius - pasitelkęs šiuolaikines technologijas nuspalvins ir nušvies Jūsų šventės erdvę. Viskas skonongai programuota, viskas valdoma esamuoju laiku naudojant Wi-Fi, tad išlaikoma estetika ir viskas instaliuota be kilometrinių laidų rezginių. Pirmasis šokis, ar torto pjovimo ceremonija - nuspalvinta kaip pasakoje.
Tai tik dalelė apie mūsu komandą. Siūlome užbėgti į mano asmeninį profilį, susisiekti su atsiliepimus parašiusiais klientais ir paklausti jų, kaip mes dirbame.
Mes esame bedarbiai ? nes tai nėra mūsų darbas, - tai aistra, meilė ir atsidavimas. 
Visiems linkime nuostabių gyvenimo švenčių 

Vedami renginiai
Vestuvės
Įmonių renginiai
Kalėdiniai renginiai
Miesto šventės
Vieši renginiai
Kiti renginiai
Ypatumai
Dirbu komandoje su DJ
Pasirūpinu aparatūra
Dirbu organizatoriumi
Renginius vedu
Lietuvių kalba
Kaina nuo
800 €