Artūras Pirožkovas

Esu renginių vedėjas ir organizatorius. Pirmą kartą mikrofoną pasiemęs į rankas, būdamas 15-os metų - 17-os jau kalbėjau į mikrofoną radijo stotyje! Dabar mikrofono iš rankų nepaleidžiu praktiškai kasdien. Tai padeda išlaikyti tonusą, lengvai prisitaikyti prie publikos ir maksimaliai susikoncentruoti į renginio atmosferos kūrimą. 

Laisvas kalbėjimas trimis kalbomis (lietuvių, rusų, anglų) padeda nejučia persijungti renginio metu - taip parodant dėmesį maksimaliam svečių skaičiui ir įtraukti juos į veiksmą. 

Renginio metu atsižvelgiu į svečius ir jų nuotaikas. Vengiu priverstinio žmonių raginimo kalbėti tostus, kalbas ir t.t. Vengiu nuolatinio raginimo išgerti. Vengiu nešvankių žaidimų, kurie gali priversti dalį svečių pasijaust nepatogiai. Esu įsitikinęs, kad viskas, ką publika moka ir gali padaryti geriausiai - ji padarys neverčiama. Vedėjui tik reikia padėti publikai atsipalaiduoti. 

Kiekviename renginyje svarbios yra detalės - detalės, kurios gali padaryti renginį dar įdomesnį. Todėl visada prieš renginį susitinku su užsakovais ir stengiuosiu perprasti jų poreikius. 

Manau, kad kiekviena atskira šventė - yra kaip nepakartojamas paveikslas, kurio dailininkais tampa vedantysis ir svečiai. Kiekviena nauja ir nestandartinė užduotis motyvuoja :)

Vedami renginiai
Vestuvės
Gimtadieniai, jubiliejai
Įmonių renginiai
Kalėdiniai renginiai
Miesto šventės
Vieši renginiai
Kiti renginiai
Ypatumai
Dirbu komandoje su DJ
Pasirūpinu aparatūra
Dirbu vienas
Dirbu organizatoriumi
Renginius vedu
Lietuvių kalba
Anglų kalba
Rusų kalba
Lenkų kalba
Kaina nuo
100 €