Audrius Cinkutis

"Mes pirkome katę maiše, o tu pateisinai lūkesčius tūkstantį kartų", - tokius klientų žodžius išgirdęs renginių vedėjas ir organizatorius Audrius Cinkutis dar ir dar kartą įsitikina, kad yra savo "lėkštėje". Jau keturiolika metų jis yra scenoje: veda ir organizuoja vestuves, gimtadienius, krikštynas, įmonių vakarėlius, miesto šventes, moksleivių išleistuves, būna pačiu išradingiausiu Kalėdų Seneliu, dalyvauja įvairiuose TV projektuose.
Pirmuosius rimtus žingsnius scenoje Audriaus pradėjo žengti prieš keturiolika metų. LNK rengtame Lietuvos anekdotų čempionate "Mes - čempionai" anuomet dar aštuoniolikmetis jaunuolis pelnė II-ąją vietą. 
Audriui teko scenoje susigrumti ir su anekdotų sakytojais grandais - R. Bingeliu, R. Šilansku, juos įveikti ir sulaukti geriausio anekdotų pasakotojų titulo.
Renginių vedėjas geba išsisukti iš bet kokios netikėtos situacijos, yra šmaikštus ir sąmojingas. Profesionalaus aktoriaus Audriaus humoro jausmas - subtilus, nežeidžiantis, tad ieškantys tikro humoro, profesionalumo ir geros nuotaikos vesti renginiams renkasi būtent AUDRIŲ CINKUTĮ.
Didžiausią laimę patiriu, kai pasibaigus šventei visi dalyviai tau skanduodami šaukia: "Ačiū". Ateina ir net apsikabina. Šis pasikeitimas energijomis - mano gyvenimo variklis", - šypsosi renginių vedėjas.
Audrius prisipažįsta, kad atvykus į šventę kone visada sulaukia smalsių, o kartais abejingų žvilgsnių, tarsi klausiančių, ką jau čia vedėjas ypatingo parodys. Dar taip nebuvo, kad Audrius publikos neišjudintų, nepralinksmintų, nepadovanotų puikios nuotaikos.
"Grįžti namo ir visą kelią džiūgauji, kad tau pavyko, žmonės atsipalaidavo, išsivadavo iš kasdienybės ir pajuto šventinę nuotaiką", - atvirauja vyras.
Sakoma, kad lietuviai nemoka juokauti, o lietuviškas humoras - vulgarus. "Mano renginiuose to nėra. Niekas iš nieko nesityčioja, nesišaipo, nebando apgauti. Geras renginio vedėjas svečių neverčia sakyti tostų ir neragina pakelti stiklelio ir parodyti dugnelio", - paaiškina Audrius.

 

Vedami renginiai
Vestuvės
Gimtadieniai, jubiliejai
Įmonių renginiai
Kalėdiniai renginiai
Miesto šventės
Vieši renginiai
Kiti renginiai
Ypatumai
Dirbu komandoje su DJ
Pasirūpinu aparatūra
Renginius vedu
Lietuvių kalba
Kaina nuo
500 €