Andrius Senkus

Renginių vedėjas Andrius Senkus - linksmas, energingas, visada besišypsantis, draugiškas, novatoriškas, išradingas, nuoširdus, mokantis reikiamu metu būti rimtas, taktiškas, originalus, patikimas, punktualus.

Renginių vedėjas - vienas svarbiausių pasirinkimų. Jūsų šventė - ar tai būtų visos dienos užimtumas, ar šventinis vakaras - privalo būti įsimintina, sudominanti, išskirtinė, miela ir tuo pačiu nepakartojamai žavi. 

Pasirūpinsiu jūsų šventės programa nuo "A" iki "Z". Humoras, šypsenos, įdomios rungtys, stulbinamai geras laikas - visa tai jūsų šventėje nuo pirmos akimirkos.
Dar vaikystėje jei reikėdavo dainuoti - lipdavau į sceną. Jei reikėdavo dalyvauti skaitovų konkursuose - lipdavau į sceną. ...Ir lipdavau, ir lipdavau, ir... iki šiol joje esu. Taigi nuo mažens gyvenu scena, kuri - visų pirmą - tapo gyvenimo būdu. Rodos kitaip savęs jau net neįsivaizduoju.

Jau daugiau nei 15 metų scenoje vedant renginius, organizuojant ivairius vakarėlius. 10 metų dirbau radijo didžėjumi. Daugybė šypsenų ir gerų emocijų, keli tūkstančiai patenkintų širdžių, pakeistas ne vienas sceninis kostiumas - džiaugiuosi visa tai patiriantis. :)  Ilgametė renginių vedėjo patirtis scenoje bei laidų vedėjo patirtis radijo stotyje padėjo išsiugdyti geriausias savybes, leidžiančias garantuoti kokybišką renginį.

Vakaro vedėjas  - tai lyg treneris, be kurio komanda sunkiai įsivaizduojama. Renginių vedėjas Andrius Senkus - kuruoja jūsų šventę, reikiamu metu ima "minutės pertraukėlę", rodo svečiams "naują derinį" ir galiausiai - praleidžia su jumis beprotiškai šaunų laiką. :)

Turiu labai aiškų ir tiksliai apibrėžtą tikslą: aš noriu ir žinau, kaip padaryti, kad jūsų šventė būtų VAU!

Štai keletas atsiliepimų:

" Šis vedėjas vertas aukščiausio įvertinimo, išpildė visus lūkesčius bei pageidavimus 100%. Viska atliko skoningai, linksmai ir nuoširdžiai! Rekomenduoju visiems norintiems linksmos ir nepamirštamos šventės" (Justė).

"Esam labai patenkinti kaip pravedėt vestuves, viskas buvo taip kaip norėjome ir įsivaizdavome. Daug juoko ir smagių, nuotaikingų žaidimų, puiki muzika. Norim padėkoti už puikų vakarą. Ačiū". (Ernestas ir Ernesta).

"Andriau, pats didžiausias ir nuoširdžiausias AČIŪ, už nuostabų vakarą!!! Tavo dėka, turėjome daug plačių šypsenų, juoko ir gerų emocijų. Esi nerealus!!!!! Taip ir toliau ! :)).....Kaip aš ten sakiau ....AČIŪ AČIŪ AČIŪ". (Lina ir MIndaugas).

"Norim padėkoti už vakar dieną! Buvo super. Viskas taip kaip ir tikėjomės, esam labai laimingi. Darkart ačiū jums!! Tik geriausios rekomendacijos iš mūsų lūpų apie jūsų darbą!!! Ačiūū!!" (Samanta ir Lukas).

"Dėkojame už linksmą, charizmatišką šventės vakaro vedimą ir gerą nuotaiką, labai šiltą ir jaukų bendravimą bei visą didelį indėlį į mūsų gražią šventę. :)" (Jolanta ir Ignas).

www.vauvau.lt

Vedami renginiai
Vestuvės
Gimtadieniai, jubiliejai
Įmonių renginiai
Kalėdiniai renginiai
Miesto šventės
Vieši renginiai
Kiti renginiai
Ypatumai
Dirbu komandoje su DJ
Pasirūpinu aparatūra
Dirbu vienas
Dirbu organizatoriumi
Renginius vedu
Lietuvių kalba
Anglų kalba
Rusų kalba
Kaina nuo
100 €