Monika Baltaitė

Esu renginių vedėja - koordinatorė LT/EN kalbomis.

Myliu vestuves ir ne tik jų vedimą, bet ir jų organizavimą, tad nestokoju laiko pasiruošimui, bendravimui su būsimais jaunavedžiais, patarimams. Visuomet ieškau NESTANDARTINIŲ būdų, kaip padaryti šventę gražesnę, jaukesnę, pripildytą gražių akcentų gražiems prisiminimams. Juk visiems turbūt atsibodę tipinis susipažinimas "tai iš kur pažįstate jaunuosius?" ir kiti tradiciniai vestuvių žaidimai, žaisti ne kartą ir ne du...

Nesu iš tų vedėjų, kurie kalba tonu "HO HO HOOOO, pasitikime jaunuosius! ! !", laido ne visiems suprantamus "bajerius"...  Nedarau iš vestuvių kažkokio šou, nerėkauju "hey heyyy, pakelkime rankutes, bičiuliai!!!", nelakstau ir kitaip "neišsidirbinėju" :) Tikiu, kad nebūtina „skaldyti“ anekdotus, penkis kartus persirengti, sužaisti kiek įmanoma daugiau žaidimų tam, kad vestuvių vakaras būtų puikus. Kažin ar žmonės norės atsiminti vestuves kaip humoro vakarą, žaidimų maratoną arba kiek kartų vedėja(-s) persirengė?
Yra daugybė kitų būdų, kaip vakarą padaryti linksmą, tuo pačiu elegantišką ir jaukų.

Mano organizuojami žaidimai ir veikla - originali, linksma, nestatanti žmonių į nepatogią padėtį (visi turbūt esame tokių matę), taip kad tikrai balionų pilvais ar kitomis kūno vietomis nesprogdinsim :)

Jeigu ieškote profesionalumo, normalaus kalbėjimo tono (o ne to tipinio "vedėjiško"), originalių idėjų, siūlau susisiekti ar susitikti neįpareigojančiam pokalbiui prie kavos :)

P.S. Dirbu kartu su profesionaliu DJ, kuris pasirūpina ne tik muzikos leidimu, bet ir visais garso bei šviesos efektais.
P.P. S. Šiek tiek atsiliepimų apie mano vestas šventes galite rasti čia -> https://paslaugos.lt/monika-mr186

Vedami renginiai
Vestuvės
Gimtadieniai, jubiliejai
Įmonių renginiai
Kalėdiniai renginiai
Miesto šventės
Vieši renginiai
Kiti renginiai
Ypatumai
Dirbu komandoje su DJ
Pasirūpinu aparatūra
Dirbu vienas
Dirbu organizatoriumi
Renginius vedu
Lietuvių kalba
Anglų kalba
Kaina nuo
150 €