Mantautas Sakalauskas

Sveiki! Aš Mantautas Sakalauskas. Jau 13 metų vedu ir organizuoju asmenines šventes bei įvairius renginius. Scena, mikrofonas, žmonės, energijų mainai, bendravimas, muzika, veiksmas, kelionės, man to reikia kaip oro!...tai yra mano svajonių darbas! :) Tai mano vienintelis darbas kuriuo tiesiog mėgaujuosi, iš kurio ir kuriuo gyvenu, pilnai save realizuoju. Esu atviras,  nuoširdus, linksmas ir paprastas žmogus, labai mėgstu "žmogiškus" žmones. Labai patinka turėti atvirą, nuoširdų ryšį tiek su užsakovais, tiek su kolegomis iš kitų sričių, su kuriais tenka dirbti komandiškai. Turėdami gerą ryšį tarpusavyje galime tikėtis labai gero bendro rezultato! Renginys, čia aš pasikraunu ir išsikraunu, darau tai kas labiausiai patinka, išsitaškau, skleidžiu stiprią, gerą ir pozityvią energiją, užvedu žmones reikiama kryptimi. Tam ir esu renginyje, žmonės turi žinoti kas jų laukia, žmonėms reikia tiesiog parodyti kaip jie gali jaustis, kaip jie gali judėti! O jaustis visi turi patogiai, pakyliai ir kad atsipalaidavę neužmirštų dėl ko visi susirinko! Būdami geros nuotaikos, visi išvien, sukuriame gerą atmosferą, nuostabų, įsimintiną šventinį vakarą! Dirbant tiek metų įgavau daug patirties, matau kaip keičiasi požiūris ir poreikiai, žinau kaip turi atrodyti šventė, kas už ką atsakingas ir kuriais partneriais galima pasitikėti.

Savo patirtį ir vertybes perduodu kitiems, teisingiems žmonėms, kurie turi kažką tokio ir sugeba sukurti gerą šou! Prieš 5 metus įkūriau ir vadovauju renginių vedėjų kompanijai pavadinimu "ŠOUMENAI''. Šiuo metu turime 6 pilnas komandas, kurios sėkmingai dirba ir yra pasiruošę viskam! Visi mūsų renginių vedėjai dirba su dj, garso apšvietimo įranga. Kviečiu apsilankyti mūsų svetainėje www.soumenai.lt , FB Šoumenai.

Užsakant mane, pradinis pagrindinis paketas: Vedėjas Mantautas Sakalauskas, Dj’jus, asistentas, garso aparatūra, apšvietimas, prizai, priemonės vakaro žaidimams, kuro išlaidos (dirbame visoje Lietuvoje ir už jos ribų!). Vedėjo šou programa su nuotaikingais, originaliais žaidimais ir dj grojamais geriausiais hitais nuo......iki 03.00-04.00val. Kaina priklauso nuo datos, progos ir kitų aplinkybių, viskas derinama individualiai. Užsakant kitas šou programos dalis, tokias kaip atlikėjai, ugnies, baro šou, foto, video meistrus ir kt. savus klientus nemokamai konsultuoju, patariu, reikalui esant pasirūpinu rezervacija taupant jūsų laiką ir galbūt pinigus ;) Paskambinkite arba parašykite, tikrai rasime sprendimą ir liksite laimingi. Gyvenimas gražus! Pavarom!

 

 

Vedami renginiai
Vestuvės
Gimtadieniai, jubiliejai
Įmonių renginiai
Kalėdiniai renginiai
Miesto šventės
Vieši renginiai
Kiti renginiai
Ypatumai
Dirbu komandoje su DJ
Pasirūpinu aparatūra
Dirbu organizatoriumi
Renginius vedu
Lietuvių kalba
Kaina nuo
900 €