Dovydas Bajoras

Verslo, sporto renginių ir vestuvių vedėjas.

Dauguma didžiųjų šalies verslo įmonių ne kartą yra dirbę su D. BAJORU.  SBA – lietuviško kapitalo koncernas, viena didžiausių įmonių grupių Lietuvoje beveik kas met samdo šį vedėją savo vasaros sąskrydžiams, kuriuose būna iki 1000 žmonių, iš visų koncerno kompanijų. Šį vedėją yra pasirinkusios ir KLASCO, Vakarų laivų gamykla, Philip Moris, Sanitex, Medicinos bankas, Gerduva, Jubana ir daugybė kitų bendrovių.

Klaipėdos Prekybos Pramonės ir Amatų rūmai su D. BAJORU dirba tiek kaip su renginių organizatoriumi, tiek kaip su vedėju. Kaip savo komandos narį, D. BAJORĄ, dirbant prie atskirų projektų, mato ir žinomi šalyje renginių organizatoriai Trys karaliai, Pramogų burės, Ars Idea, Šou akademija ir kiti. D. BAJORAS yra daug prisidėjęs prie ištisų renginių serijų ir konsepcijų rengimo, vieni iš tokių projektų Palanga Lietuvos kultūros sostinė 2013 ir Telšiai Lietuvos kultūros sostinė 2016. D. BAJORAS yra neeilinių gabumų renginių vedėjas ir organizatorius, kuris 3 metus dirbo dėstytojų Socialinių Mokslų Kolegijoje, padėjo įgyvendinti projektus Verslo genijus ir Eko Lietuva. 

Oficialius tarptautinius renginius D. BAJORAS veda nuo 2012 m. liepos, kuomet pirmą kartą į Lietuvą atvyko kinų delegaciją, tam kad mūsų šalies verslininkams pristatytų didžiausią pasaulyje importo ir eksporto mugę Canton Fair. D. BAJORAS moderavo susitikimą, kuriame dalyvavo Liu Jianju, Kinijos užsienio prekybos centro viceprezidentas kiti aukščiausio rango svečiai. Kai 2013 m. Lietuva pirmininkavo ES tarybai D. BAJORAS vedė oficialius renginius, kuriuose dalyvavo aukštos užsienio delegacijos. Jam yra tekę bendradarbiauti su Lietuvos verslo paramos agentūra ir ministerijomis.

Mėgsta vesti ir komentuoti sporto renginius, dažniausiai tai būna kepšinio varžybos, bokso mačai, žirgų konkūrai.

Apie vedamus privačius renginius (vestuves, jubiliejus ar kt.) šis vedėjas nėra linkęs plačiai dalintis informaciją ir laiko tai privalumu.  Kalbinant jį, pavyko sužinoti, kad yra vedęs vestuves, kuriose tuokėsi lietuvaitė ir futbolininkas iš Jungtinių Arabų Emiratų, lietuvaitė ir norvegų avialinijų pilotas, lietuvaitė ir škotų gydytojas, lietuvaitė ir italas, kuris yra restorano, pasipuošusio Michelin žvaigžtutėmis šefas, lietuvaitė ir indų verslininkui, bei lietuvis ir JAV pilietė. Be jokios abejonės jam yra tekę vesti privačius renginius, žinomiems lietuvių sportininkams, verslininkas ir politikams. 

D. BAJORAS dirba ProDJ, UAB direktoriumi. Laisvalaikiu medžioja, lanko mokslo ir technologijų parodas užsienyje arba veda renginius. :)

Vedami renginiai
Vestuvės
Įmonių renginiai
Miesto šventės
Kiti renginiai
Ypatumai
Dirbu komandoje su DJ
Pasirūpinu aparatūra
Dirbu organizatoriumi
Renginius vedu
Lietuvių kalba
Anglų kalba
Kaina nuo
800 €