Edvardas Ščeniovas

Sveiki, esu renginių vedėjas Edvardas. Žodžiai "Į darbą - kaip į šventę" yra mano moto, kuris mane lydi jau ne vienerius metus. Pažntis su renginiais ir pramogų pasauliu prasidėjo, kai buvau dar visai jaunuolis. Įvairūs būreliai, užklasinė veikla, organizaciniai ir vedėjavimo darbai poilsio ir sporto stovyklose, vakarėlių - diskotekų moksleiviams studentams organizavimas ir jų vedimas, organizacinis ir vedėjavimo darbas naktiniuose klubuose, vestuvių, jubiliejų, įmonių švenčių, viešų ir privačių renginių organizavimas, o svarbiausia jų programos kūrimas ir vedimas padėjo sukaupti nemažą žinių, idėjų ir patirties bagažą. 

Vesdamas įvairius renginius stengiuosi būti toks vedėjas, kokio reikia būtent tam renginiui pagal jo tematiką. Jeigu tai studentiškas "tūsas" su kartu dirbančia tampame šiek tiek "laukiniais", tačiau neišprotėjame taip, kad renginys taptų vulgarus ir “neskanus”. Nebent užsakovai to tikisi, nori ir iš anksto prašo. Vestuvės, krikštynos, jubiliejai, įmonių ir kitos privačios šventės išsišaukia visai kitokį vedėją, ne tokį "spirgantį", kultūringesnį, galantiškesnį - tokį, kuris su dauguma svečių randa bendrą kalbą ir šiltą ryšį. Visai nesvarbu ar svečiai labai jauni, ar jau garbingo amžiaus, visi atkeliaujantys į šventes ir kitus renginius turi paprastą, tačiau labai svarbų norą - puikiai praleisti laiką. Būtent šiam norui, mano komanda ir aš, padedame išsipildyti. Tam, kad šis noras pavyktų, švenčių metu neverčiame kažko daryti per prievartą, kalbėti "eilių" ir nuolatinių tostų, jokių stalų išpirkinėjimų ar vulgarių juokelių... Švenčių programa ir atmosfera kuriama tokia, kurioje svečiai gali laisvai bendrauti, džiaugtis ir smagiai leisti laiką rasdami noro dalyvauti įvairiose pramogose. Siekiame, kad svečiai išsineštų tik geriausius prisiminimus, o mane ir komandą prisimintų ne kaip pasamdytus darbuotojus, bet kaip bičiulius padėjusius papildyti jau ir taip gražią šventę.

Nuo 2009 metų metų dirbu šokių treneriu, esu buvusio TV3 televizijos šokių projekto "Tu gali šokti" top 8 dalyvis, TV3 televizijos projekto "Šok ir lieknėk" - Vienas iš choreografų, "Dancecamp.lt" - vasaros šokių ir aktyvaus laisvalaikio stovyklos organizatorius, Kauno kolegijos modernaus šokio kolektyvo "KauKo" vadovas. Trenerio, draugo, šokių studijos vadovo, mokytojo, renginių organizatoriaus, darbo televizijoje, nuolatinio būvimo tarp daugybės žmonių, sceninė ir kita su šia veikla susijusi patirtis, padeda greitai prisitaikyti prie įvairių situacijų, laisvai improvizuoti ir kurti tikrai puikią renginio atmosferą.
 

Vedami renginiai
Vestuvės
Gimtadieniai, jubiliejai
Įmonių renginiai
Kalėdiniai renginiai
Miesto šventės
Vieši renginiai
Kiti renginiai
Ypatumai
Dirbu komandoje su DJ
Pasirūpinu aparatūra
Dirbu vienas
Dirbu organizatoriumi
Renginius vedu
Lietuvių kalba
Anglų kalba
Kaina nuo
100 €