Vestuvės, kaip joms ruoštis: patarimai iš renginio vedėjo lūpų

renginio vedėjo patarimai

Renginio vedėjas - žmogus, ne tik kuriantis viso vakaro programą, bet kartu sugebantis užglaistyti įvairius nesklandumus ir nesusipratimus, apie tai daugumai nespėjus net pastebėti. Meistriškumas, neieškojimas žodžių kišenėje ir universalumas – savybės, kuriomis gali pasigirti    profesionalus renginio vedėjas. Norisi pasidalinti sukaupta ilgamete renginio vedėjo patirtimi ir papasakoti, ko reikia, jog šventė taptų nepamirštama. Viskas iš pirmų lūpų. :)

Pirmasis impulsas prasideda nuo idėjos ir apsisprendimo, jog norisi šventės. Sekantis žingsnis – pradėti jai ruoštis. Kalbėkime apie vestuves. Po piršlybų džiugesio ir kai jau šiek tiek nurimsta vidinis virpulys – sužadėtiniai pradeda planuoti vestuves. Planavimas yra itin svarbi nepamirštamos šventės dalis. Apgalvokite kokių vestuvių norite, kur jos turėtų vykti, kokiu sezonu, kaip norite atrodyti, kiek svečių kviesite, kokia muzika gros ir daugelį kitų klausimų.

Turint renginio viziją ir bent pradinį planą bei žinodami savo šventės biudžetą, pradėkite ieškoti išorinės pagalbos. Jei turite finansines galimybes, pagalvokite apie vestuvių planuotojos paslaugas. Žinoma, tai nėra būtinybė, bet tikrai palengvintų šventės organizavimą. Tačiau yra sričių, kur greičiausiai neišsiversite vien savo jėgomis. Kalbame apie šventę vedantį asmenį. Galbūt Jūsų dėdė/teta/pusbrolis/draugė yra gabūs ir gali pravesti keletą žaidimų, kuriuos paauglystėje žaisdavo stovykloje prie laužo ir papasakotų internete rastų anekdotų, tačiau pagalvokite ar tikrai norite rizikuoti ir šventinio vakaro vedimą, patikėti to niekada nedariusiam žmogui? Sutinkame, kad pažįstamas asmuo gali nemokamai ar už nedidelę sumą pravesti vakarą. Tačiau pasvarstykite ar norite savo artimą žmogų užkrauti darbais, nes tai reikštų, jog jis nemažai laiko skirtų pasiruošimui ir jam - Jūsų šventė būtų ne pramoga, o darbas. Šiuo atveju, daug paprasčiau susirasti profesionalų, patyrusį vakaro vedėją, su rekomendacijomis, kuris puikiai valdys publiką ir vakarą pavers tikrai įsimintinu. O ir renginio vedėjas nėra prabanga, kurios negalite sau leisti. :)

Atėjus šventinei dienai, kai viskuo, kas iš anksto planuota pasirūpinta, siūlome atsipalaiduoti ir nepamiršti puikios nuotaikos bei pozityvumo. Ypatingajai dienai ilgai ruoštasi ir atrodo, visos smulkmenos apgalvotos, tačiau gyvenimas yra nuostabus ir jame nutinka neplanuotų dalykų. Nebūkite įsitempę ir irzlūs. Stenkitės į viską reaguoti lengvai ir paprastai. Nepaisant to, kad ir kokia nenumatyta situacija nutiktų, ji daug lengviau išsisprendžia su šypsena ir pozityviu nusiteikimu. Kartais net absurdiškiausiose situacijose galima gardžiai pasijuokti. Juk nėra nieko blogiau nei įsitempę jaunavedžiai, kurie vietoj to, kad mėgautųsi švente, vaikšto sukąstais dantimis, nervinasi ir apsimeta, kad džiaugiasi, nes juk visi stebi ir jie turi atrodyti laimingi. Verčiau iš tiesų būkite laimingi. Nuoširdžiai. Žinoma, smagu, jei daugeliui situacijų iš anksto pasiruošta, bet jei ne – neleiskite smulkmenoms sugadinti Jūsų nuotaikos ar net visos šventės. Netikėtumai - tai irgi viena iš sudedamųjų nepamirštamos šventės dalių. Tad šventei ruoškitės iš anksto, bet palikite vietos ir improvizacijoms bei gerai nuotaikai. Džiugaus pasiruošimo ir nepamirštamų akimirkų!