Kodėl mano šventę ves renginių vedėjas?

renginių vedėjas

Kaip dažnai dalyvaujate įvairiuose renginiuose ir šventėse? O ar buvo tokių švenčių, kurių metu nieko nevyko? O gal teko dalyvauti šventėje, kurioje buvo itin nuobodu ir greitai norėjosi skuosti namo, sugalvojus tariamus pasiteisinimus? Ar buvo tokių renginių, kurie labiau priminė įprastą susitikimą su draugais ar giminėmis nei įsimintiną progą? Labai tikimės, kad į visus klausimus atsakėte neigiamai, tačiau jeigu bent į vieną klausimą atsakėte teigiamai – štai kodėl, šventės metu reikalingas renginio vedėjas. Viskas gan paprasta – todėl, kad nei vienas svečias nesijaustų taip, kaip aukščiau aprašyta. Renginio vedėjas – geros nuotaikos amabasadorius, kuris rūpinasi smagia vakaro eiga, muzika, užima svečius ir stengiasi, jog jų veidus puoštų šypsena.

Pasiruošimas šventei trunka ilgą laiko tarpą, ypatingai jei ruošiamasi vestuvėms. Šis laikotarpis kupinas įvairiausių rūpesčių ir streso. Šventės dieną norisi atsipalaiduoti ir mėgautis įdėtu darbu, švente, tad gerai, jei atsakomybę galite perduoti renginio vedėjui. Jis įgyvendins iš anksto sutartą ir paruoštą programą, nereikės jaudintis kada žaisti žaidimus, kada šokti, o kada sakyti tostus. Dažnai švenčių metu svečiai menkai pažįsta vieni kitus, tad Jums nereikės jaudintis kaip čia supažindinus visus – palikite šį rūpestį vakaro vedėjo atsakomybėje, jis žino būdus kaip tai padaryti geriausiai. Ilgametė patirtis leidžia lanksčiai reaguoti ir prisitaikyti prie kintančios situacijos, o Jums ramu, nes svečiai po renginio grįš geriau vieni kitus pažinodami.

Ne paslaptis, kad šventės metu dažnai yra vartojamas alkoholis. Tradicijos šiek tiek kinta, būna vakarėlių ir visiškai be alkoholio, tačiau alkoholis visgi yra sutinkamas renginių metu. Viskas gerai, kol jis vartojamas saikingai ir svečiai nepadaugina, tad renginio vedėjas gali padėti net ir šioje situacijoje. Tai nereiškia, kad vedantysis stebės kas ir kiek išgeria – priešingai, jis pasirūpins jog vakaro svečiams būtų linksma ir be alkoholio. Svaigieji gėrimai dažniausiai yra vartojami, jog padėtų atsipalaiduoti, lengviau sektųsi bendrauti su nepažįstamaisiais. Renginio vedėjas dažniausiai tai padaro natūraliai – kviesdamas žmones šokti, judėti, atlikti kūrybines užduotis. Užimti svečiai jaučiasi atsipalaidavę, tad poreikis vartoti alkoholį sumažėja, su juo – ir rizika, kad svečiai padaugins. 

Štai vos keletas minčių, kodėl asmeninėje šventėje reikalingas renginio vedėjas. Mes už kokybiškas, suplanuotas ir įsimintinas šventes, tad jų vedimą patikime renginio vedėjams.  O jei neišblėstantys atsiminimai liks ir po šventės – vadinasi turėjote nuostabų vakaro vedėją.