Ką pasirinkti vestuvėms: renginių vedėją ir DJ, ar muzikantus

renginio vedėjas su DJ

Artimiausiu metu planuojate savo vestuves? Neišvengiamai teks atsakyti, ką rinktis – renginių vedėją ir Dj ar vestuvių muzikantus? Galite pasikviesti abu, tada pradžiuginsite skirtingo amžiaus ir muzikos stiliaus gerbėjus. Tačiau realybė kartais būna paprastesnė, tenka rinktis arba vieną arba kitą. Dažniau šiai dienai jaunavedžiai renkasi renginių vedėjo ir DJ paslaugas. Belieka ir Jums išsirinkti variantą, kuris labiausiai tinka Jūsų šventei bei viską iš anksto suderinti. Juk natūralu, kad kiekviena pora, jos norai, pomėgiai, svečiai, vieta bei biudžetas yra skirtingi, tad nėra vieno teisingo atsakymo, kuris atsakytų, ką verčiau rinktis savo šventei.

DJ

Dar ir dabar išgirdus trumpinį DJ, piestu kai kam pasišiaušia plaukai ir jie negali suprasti kaip kiti savo šventei gali rinktis būtent šį muzikos leidėją. Vis dar vyrauja klaidinga nuomonė, jog DJ groja tokią muziką kaip klubuose ir šventės rengėjai prisibijo, kad svečiai liks nesupratę ir nusivylę bei nemokės šokti pagal ją. Viskas yra daug paprasčiau. DJ pagrindinė savybė yra universalumas - jie groja tiek lietuvišką, tiek užsienietišką muziką. Iš anksto su DJ suderinus Jūsų norimų dainų sąrašą, bus iki menkiausio tikslumo pagrotos Jūsų ar svečių mėgstamiausios dainos. Dar vienas privalumas, kad dažniausiai DJ dirba kartu su renginio vedėju, todėl yra iki menkiausio tikslumo suderinę savo programas, o esant netikėtiems nesklandumams gali improvizuoti ir užtikrinti vakaro kokybę. Niekam ne paslaptis, kad kompleksinės paslaugos yra lankstesnės ir kainai. DJ darbas yra jausti ir leisti tokią muziką, kuri labiausiai atspindi jų nuotaiką ir pačią publiką. O kur dar papildomi efektai: profesionalus, valdomas apšvietimas, dūmai, ir t.t. Viskas ko reikia, tai iš anksto suderinti dainų sąrašą, stilių ir vakaro trukmę.

Vestuvių muzikantai

Nežinau kaip Jums, bet mums dažnai tenka susidurti su žmonėmis, kuriems vestuvių muzikantai asocijuojasi su senais laikais kaime, kai vestuvės vykdavo mažiausiai dvi paras ir nestilingumu. Tai nebūtinai yra tiesa. Yra tikrai gerų profesionalų, bet būna ir...

Labai dažnai muzikantai siūlo paslaugų paketą, jog ne tik groja, bet ir praveda vakarą. Užsakant paslaugų paketą, būkite atidūs, jog vakaro programa nebūtų nuvalkiota, su keletu senų anekdotų. Pagalvokite, ar savo šventės vedimą norite patikėti muzikantams – jie gali puikiai groti ir sukurti šokiams tinkamą atmosferą, tačiau nebūtinai taip pat įsimintinai ves vakarą. Lai vakaro vedimu rūpinasi profesionalus renginio vedėjas, o muzikantai – muzika.

Atlikėjai/grupės

Šis variantas, tikrai geresnis. Idealu jei pavyksta savo šventėje turėti renginio vedėją ir DJ, bei vakaro praturtinimui pakviesti visiems žinomą atlikėją ar profesionalią grupę. Atsižvelgdami į savo norus ir galimybes, galite rinktis iš ką tik „iškeptų“ duetų ar grupių iki visiem lengvai atpažįstamų atlikėjų ir muzikos grandų.