Helovyno vakarėlis darbo vietoje: naudingi patarimai

helovyno vakarėlis darbo vietoje

Helovynas nėra lietuviška šventė, tačiau vis daugiau tautiečių perima tradiciją spalio 31 dieną paminėti su baisiomis kaukėmis. Galima išskirti, kad šalyje dominuoja dviejų tipų šios šventės minėjimo būdai: namuose ir darbo vietoje. Kiekviena inovatyvi įmonė stengiasi minėti šventes, kurių metu darbuotojai geriau susipažįsta, bendrauja ir dažnai susiburia į komandas.

Artėjančio Helovyno proga visivedejai.lt siūlo kelis paprastus patarimus, kurie leis patiems surengti šią baisuoklių šventę darbovietėje.

  • Pirmiausia reikia išdalinti pakvietimus. Puiku, kai jie taip pat yra su šios šventės tematika, taigi dar prieš ateinant šventei jau bus juntamas savotiškas laukimas. Nepamirškite kvietime nurodyti, ar darbuotojas gali ateiti su antra puse. Tam tikra prasme rekomenduojame kviesti vienus, kadangi tokiu atveju jie tarpusavyje daugiau bendraus, o ne bus susikoncentravę ties savo antromis pusėmis.
  • Labai svarbu, kad apgalvotumėte Helovyno programą. Kaip ir kitų švenčių metu, taip ir šios, reikia apgalvoti labai daug detalių. Neturintiems patirties tai gali būti gana sunkus darbas, tad naudinga kreiptis į specialistus, kurie yra pasiruošę visus darbus atlikti už Jus. Pilnam planavimui rekomenduojamas renginių organizatorius. Jeigu reikia tik detalių sėjimo į vietas – puikiai tiks ir renginių vedėjas. Jo paslaugų spektras kur kas platesnis nei galėjote pagalvoti.
  • Būtina tinkamai papuošti aplinką, kurioje vyks šventė. Kol vieni daro vakarėlį darbo teritorijoje, kadangi taip pigiau, tuo tarpu kiti renkasi sales, kadangi dažnai darbo vietoje žmonės paprasčiausiai negali atsipalaiduoti, jaučiasi tarsi įkalinti. Taigi, verta pagalvot, ar ne geriau išsinuomoti klubą ar panašiai.
  • Moliūgas – svarbiausias akcentas. Koks gi Helovynas be moliūgo. Rudens metu tikrai nesunkiai rasite ne tik pigiai kainuojančius, tačiau net ir nemokamus moliūgus, kurie bus Jūsų šventės svarbiausi akcentai.
  • Žinoma, paskatinkite visus darbuotojus ateiti su atitinkama apranga, kadangi tik tokiu atveju Jūsų Helovynas bus tikrai Helovyniškas. Tiesa, Lietuvoje populiaru būti ne su gąsdinančia, tačiau paprasčiausiai bet kokia kauke. Puikiai tiks ir garsūs žmonės ar net pasakų herojai. Svarbiausia, kad žmogus būtų persirengęs.
  • Maistas taip pat turėtų atitikti šios šventės dvasią, tad siūlome internete pasigrožėti įvairiausiais pavyzdžiais. Žinoma, pats paprasčiausias būdas yra tiesiog kreiptis į maisto tiekėjus, kurie pagal Jūsų poreikius pagamins tokius patiekalus, kurie Jums tiks ir patiks.
  • Renginių vedėjas – būtinas pasirinkimas. Tam tikra prasme – tai asmuo, kuris reguliuoja visą šventės eigą ir dvasią. Jis – scenaristas ir scenarijaus autorius, tad suteikite jam galimybę fantazuoti, tačiau tuo pačiu nurodykite, ko tikitės. Jau vien konkrečios temos turėjimas labai palengvins šventės organizavimo bei vedimo darbus.
  • Rekomenduojama Helovyno metu pasirinkti kiek senesnę muziką, kurią visi puikiai žino. Pop muzika yra puikus pasirinkimas, kadangi nepriklausomai nuo skonio, pagrindines dainas žino beveik visi. Aišku, jeigu Helovynas yra tam tikros temos – tokiu atveju reikia atitinkamai pasirinkti ir muzikinius kūrinius.

Helovynas gali būti puikus pirmasis postūmis link kur kas smagesnės bendruomenės Jūsų darbo vietoje, tad pradėkite planuoti jau dabar!