Geras renginys – koks jis?

renginio vedimas

Ar kada pagalvojote, kodėl žmonės po vieno renginio atsiliepia teigiamai arba neigiamai, kodėl vienus renginius giria, o kitus – maišo su žemėmis?  Nuo ko tai priklauso? Juk įvairūs renginiai organizuojami nuolat: nuo šeimos, įmonių vakarėlių iki didžiulių miesto švenčių. Turbūt natūralu, kad kiekvieną kartą planuojant šventę tikimasi,jog ji bus pati įsimintiniausia ir renginio dalyviams liks geriausios emocijos. Iš tiesų, viskas gan paprasta, tiesiog reikia suprasti, kas yra geras renginys J

Svarbus aspektas – kompanija. Visai nesvarbu, kokį renginį organizuojate, koks Jūsų biudžetas ar kiek laiko pasiruošti jam turite - pradėkite nuo svečių apgalvojimo ir sąrašo sudarymo. Dažnai daroma klaida, kai į asmenines šventes kaip pvz. vestuves, krikštynas, jubiliejus kviečiami giminaičiai, su kuriais menkai palaikomas ryšys, retai bendraujama, nes neva taip reikia arba „ką Tomas ar Agnė apie mane pagalvos, jei jų nepakviesiu“. Būkite nuoširdūs ir kvieskite tik tuos žmonės, kurie Jums iš tiesų rūpi ir yra svarbūs, taip šventė bus labiau asmeniška, intymi. Gerai pagalvokite, ar ir šiuo atveju galioja taisyklė – kuo daugiau, tuo smagiau, ar vis dėlto norėtumėte šventę prisiminti kaip artimiausių žmonių susibūrimą. Visada žmonėms, kurie patys organizuoja savo šventes sakome, jog mažiau klausytų aplinkinių nuomonės ir labiau vadovautųsi savo norais, juk anot liaudies išminties: „kas moka, tas ir muziką užsako“. 

Lietuvių būdas gan kuklus ir renginių metu,entuziazmu trykšta ne visi, tad dažniausiai ieškoma būdų, kaip tą gerą nuotaiką sukurti. Štai čia puikiai padėti, užimti ir suvienyti svečius gali renginių vedėjai. Profesionalus renginio vedėjas pasirūpins, kad svečiams nestigtų geros nuotaikos, jog iš pirmą kartą matomų žmonių, šventės dalyviai taptų artimais bičiuliais. Renginio metu vedantysis geba sukurti tokią atmosferą, jog atrodo, kad jis ne dirba, o linksminasi kartu su svečiais. Šventėje nelieka nepažįstamų ar nuobodžiaujančių. Garsiai skamba svečių juokas, jie atsipalaiduoja, noriai dalyvauja įvairiose užduotyse, sako linkėjimus, šoka... O jei visi kartu ir visiems be galo smagu, ar gali renginiui dar ko nors trūkti? Vargu. Tad štai, pateikėme visiškai paprastą ir absoliučiai universalų gero renginio receptą. Belieka išbandyti praktiškai ir pasidalinti atsiliepimais.