Vilius Šeputis

Sveiki, jei esate čia, vadinasi ieškote renginių vedėjo savo šventei! Puiku! Nes tai mano mėgstamas darbas, kurio metu aš dalinuosi su svečiais savo gera nuotaika, bei energija. Galiu drąsiai teigti, kad tai mano pašaukimas ir sritis, kurioje sieksiu tobulumo! 
Vesti renginius pradėjau dar mokykloje ir mane pastebėjo patyręs renginių vedėjas Kęstutis Medelis, bei pasikvietė į savo komandą. Nuo šiol dirbu drauge su „Renginių Tarnyba“ kolektyvu ir semiuosi patirties iš savo srities profesionalų. Džiugu, kad mane jau įvertina ir užsakovai! Tai tikrai tik dar labiau skatina dirbti ir tobulėti.
Susitikime, pabendraukime... Įvertinęs Jūsų lūkesčius ir norus, padėsiu sukurti tik Jūsų šventei skirtą nuotaiką, bei įgyvendinsiu Jūsų scenarijų visu 100%! O Jūs galėsite tiesiog džiaugtis šventinėmis akimirkomis.
VASAROS SĄSKRYDŽIAI, VESTUVĖS, GIMTADIENIAI, KRIKŠTYNOS, IŠLEISTUVĖS, JUBILIEJAI, ĮMONIŲ SPARTAKIADOS, KALĖDINIAI VAKARĖLIAI... Tai mano darbas! Kreipkitės į mus ir mes Jums padėsime šventę paversti tikra ŠVENTE!

Vedami renginiai
Vestuvės
Gimtadieniai, jubiliejai
Įmonių renginiai
Kalėdiniai renginiai
Vieši renginiai
Kiti renginiai
Ypatumai
Dirbu komandoje su DJ
Pasirūpinu aparatūra
Dirbu organizatoriumi
Renginius vedu
Lietuvių kalba
Kaina nuo
800 €